אסתטיקה של הפנים

טיפולי אסתטיקה

במרפאתנו תוכלו ליהנות מטיפולים אסתטיים מתקדמים בעיקר באזור הפנים והצוואר להשלמת המראה המושלם והבריא עבורכם יחד כמובן עם חיוך ושיניים בריאות ויפות.

חומצה היאלרונית: להחזיר לגוף את מה שאבד עם השנים

בעשור האחרון התפתח מאד תחום האסתטיקה הרפואי לפנים ואזור הצוואר, בעיקר בתחום העלמת קמטים והצערת העור. חלק עיקרי מן אסטרטגיות הטיפול כולל שימוש בחומצה היאלרונית – חומר הנמצא אצלנו בגוף, בכמויות הולכות וקטנות ככל שאנו מתבגרים.

במהלך ההתבגרות אותה החומצה, השומרת על העור גמיש וחיוני, מחדשת ומזינה אותו הולכת ופוחתת. הלחות הטבעית נעלמת, נפח העור מתמעט, העור הופך ייבש, חסר חיות ונוצרים שקעים וקמטוטים בפנים.קצב הזדקנות העור מושפע מגורמים שונים, כגון גנטיקה, עישון, שינה מועטה, חשיפה לשמש ושתיה מועטה.

מומלץ להתחיל את הטיפול בגילאים 30-35 כטיפול מניעתי. בגיל זה פוחת הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית והעור מאבד מגמישותו הטבעית. ניתן להתחיל את הטיפול גם בגיל מבוגר יותר על מנת לשקם את העור ולטשטש את הקמטים שכבר נוצרו.

ככלל, אין גיל מינימלי או מקסימלי לביצוע הזרקות. הדבר תלוי בהרגשה העצמית של המטופל/ת, וכמובן במצב העור האינדיבידואלי.לכן מועד תחילת הטיפול, כמות החומר המוזרק שונה מאדם לאדם ותלויה בפרמטרים נוספים המותאמים באופן אישי.

שימוש מושכל ומקצועי בבוטוקס
נוסף לחומצה ההיאלרונית טיפולי האסתטיקה כוללים גם שימוש בבוטוקס. הבוטוקס הינו חלבון שמיוצר ע"י חיידק הבוטולינום ומבטל את הגירוי העצבי באזור שאליו הוא מוזרק, משתק את השריר וגורם להרפיה של הפנים ולטשטוש קמטים. הבוטוקס נמצא יעיל מאד בהעלמת קמטים דינמיים (קמטי הבעה) בשליש העליון של הפנים.

מדובר בחלבון שיודע להרפות את השריר במקום בו הוא מוזרק, כך שהוא אידאלי עבור כל אותם מקומות שבהם פעולות השרירים גורמת לקמטים בין הגבות, בצידי העיניים או במצח. השפעתו של הבוטוקס על השריר בלבד ואין לו כל מרכיב של נפח.בשנים האחרונות משמש הבוטוקס כטיפול יעיל לברוקסיזם - שחיקת שיניים מלווה בכאבים באזור מפרק הלסת והלחיים, ולעיתים אף יכול להיות גורם למיגרנות.

בעזרת הזרקת בוטוקס ניתן להרפות את שריר המסטר והטמפורליס, שניים משרירי הלעיסה הדומיננטיים, ובכך עוזר הטיפול להרפיה והרגעה מידית לסובלים משחיקת שיניים.
מילוי קמטים:
תחום הטיפולים האסתטיים זוכה לביקוש רב בזכות העליה המתמדת בתוחלת החיים וקיום אורח חיים מודרני.

הקמטים מסווגים לפי:

קמטים דינמיים:
הם קמטים הנוצרים כתוצאה מהתכווצות שרירי הפנים. קמטים הבעה אלו משנים את צורת הפנים כאשר אנחנו שמחים, צוחקים, עצובים, בוכים, מבוהלים וכו. ככל שאנו מתבגרים עור הפנים נעשה פחות גמיש ורפוי יותר.
הוא איננו נמתח בחזרה כאשר השרירים כבר לא מכווצים. בשלב זה נראים בברור קמטוטים באזורים שונים של הפנים.

קמטים סטאטיים:
אלו סוג של קמטים הנוצרים מאובדן נפח הרקמה התת עורית. כמות ואיכות הקולגן והאלסטין, שני מרכיבים חשובים בעור המעניקים לו גמישות, פוחתת.
כמו כן, נגרעת גם כמות השומן התת עורי. חשיפה מרובה לשמש ועישון גם הם תורמים למראה מקומט ויבש של הפנים.מילוי עור בחומצה ההיאלורונית נותן מענה יעיל להחזרת נפחים, לטשטוש והעלמת הקמטים ומחזיר חיוניות מיידית, יופי ונעורים לאורך שנים.

סקין בוסטר.
כשעור הפנים שלנו מתבגר, פעמים רבות המראה שלו עייף, המרקם שלו יבש, ומעוטר בקמטוטים. אחד הפתרונות הטובים ביותר להשבת הרעננות לעור הוא טיפול עם

סקין בוסטר:

הסקין בוסטר הוא חומר חדשני בעל מרקם יחודי של חומצה היאלורונית. החומר מוזרק לתת העור וביכולתו להעלים את הקמטוטים העדינים בפנים ולעזור ליצור מראה מתוח, אלסטי וצעיר יותר. זהו לא חומר שיוצר נפח, אלא כזה שמעודד יצור של סיבי קולגן ואלסטין בעור. לכן שימוש חוזר ונשנה בסקין בוסטר יחדש בסופו של התהליך את הרקמות העמוקות ויעודד יצירה של עור חדש ורענן.  

לפני ואחרי

B1 A1
B3 A3
B2 A2
לפני---אסתטיקה-של-הפנים2 אחרי---אסתטיקה-של-הפנים2